2016-04-14 Viktorina „Moki žodį- žinai kelią“

Balandžio 14 d. mokyklos aktų salėje įvyko Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų, besimokančių tautinės mažumos kalba, lietuvių kalbos viktorina „Moki žodį- žinai kelią“. Konkurse dalyvavo 3-4 klasių mokinių komandos iš M. Gorkio pagrindinės mokyklos, „Gabijos“ progimnazijos, „Pajūrio“ pagrindinės mokyklos ir „Santarvės“ pagrindinės mokyklos. Mokiniams neteko nuobodžiauti, nes jų laukė įdomios gramatinės ir kūrybinės užduotys. I vietą pasidalino  M. Gorkio ir „Pajūrio“  pagrindinių mokyklų komandos, II vietą laimėjo „Gabijos“ progimnazijos komanda, III vieta atiteko „Santarvės“ pagrindinės mokyklos komandai. Dalyvių komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Viktoriną rengė pavaduotoja ugdymui Elena Kanapeckaitė, lietuvių kalbos mokytojos Eglė Laumenienė ir Vaida Sabaliauskienė. Mūsų mokyklos mokinių komandą viktorinai parengė lietuvių kalbos mokytoja Miranda Prakapienė.

Konkurso „Moki žodį- žinai kelią“ gražiausios akimirkos:

[Best_Wordpress_Gallery id=“11″ gal_title=“2016-04-14″]