Rugsėjo 26-oji Europos kalbų diena

Šį pirmadienį, rugsėjo 26 d., kaip ir kasmet, mūsų mokykla paminėjo Europos kalbų dieną.

Europos Tarybos, įsikūrusios Strasbūre, iniciatyva, Europos kalbų diena švenčiama kasmet rugsėjo 26 dieną nuo 2001 metų. 800 milijonų europiečių iš 47 Europos Tarybos valstybių narių yra skatinami išmokti daugiau kalbų būdami bet kokio amžiaus, mokydamiesi mokykloje arba ne. Tikėdama, kad kalbų mokėjimas yra įrankis siekiant tarpkultūrinio bendradarbiavimo ir supratimo apie mūsų žemyno kultūrinį paveldą, Europos Taryba skatina daugiakalbystę visoje Europoje.

Šiemet mūsų mokykla paminėjo šią dieną spalvinga akcija „Švęskime įvairovę“. Anglų kalbos mokytojos diskutavo su mokiniais apie kalbų mokymosi svarbą, apie kalbas, kurių mokėjimas didintų daugiakalbystę ir tarpkultūrinį supratimą bei papuošė erdvę prie mokyklos spalvingomis įvairių šalių vėliavėlėmis.

[Best_Wordpress_Gallery id=“26″ gal_title=“2016-09-26A“]