Gruodžio 13 d. – Lietuviškas Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą!

Mes, 2a ir 3c klasių mokiniai, prisijungėme prie projekto „Misija Sibiras“ organizuojamos akcijos „Kalėdinis atvirlaiškis į Sibirą arba #SuKalėdomViktorija“. Rašėme sveikinimo atvirukus, kurie bus išsiųsti Sibire tebegyvenantiems lietuvių tremtiniams bei jų vaikams ir vaikaičiams. Kalėdinius sveikinimus rašėme lietuvių ir rusų kalba, nes Sibire gyvenantys lietuviai jau pamiršę lietuvių kalbą, o jų vaikai ir anūkai jos nė nemoka. Tikimės, kad mūsų nuoširdūs sveikinimai ir palinkėjimai, atneš į jų namus ne tik kalėdinio džiaugsmo, bet ir truputį meilės bei šilumos.

Sveikinimus lietuvių kalba mums padėjo parašyti mokytojos M.Prakapienė ir R.Potapenkienė, o rusų kalba – mūsų klasių mokytojos Natalia Labekina ir Larisa Kovaliova.

[Best_Wordpress_Gallery id=“44″ gal_title=“2016-12-13″]