Gruodžio 15 d. – viktorina „Moki žodį- žinai kelią“

Gruodžio 15 d. mokyklos aktų salėje įvyko tradicinė Klaipėdos miesto bendrojo lavinimo mokyklų, besimokančių tautinės mažumos kalba, lietuvių kalbos viktorina „Moki žodį- žinai kelią“. Viktorinoje dalyvavo 3-4 klasių mokinių komandos iš M. Gorkio pagrindinės mokyklos, „Gabijos“ progimnazijos, „Pajūrio“ pagrindinės mokyklos, H. Zudermano gimnazijos ir „Santarvės“ pagrindinės mokyklos. Mokiniams neteko nuobodžiauti, nes jų laukė įdomios gramatinės ir kūrybinės užduotys. H. Zudermano gimnazijos mokiniai dalyvavo svečių teisėmis. I vietą užėmė M. Gorkio pagrindinės mokyklos komanda, II vietą laimėjo „Santarvės“ pagrindinės mokyklos komanda, III vieta atiteko „Gabijos“ progimnazijos mokyklos komandai. Dalyvių komandos buvo apdovanotos padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Viktoriną rengė lietuvių kalbos mokytojos Eglė Laumenienė ir Vaida Sabaliauskienė

[Best_Wordpress_Gallery id=“41″ gal_title=“2016-12-15″]