Dėl paramos maistu iš europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo

Asmenys, norintys gauti paramą maistu 2017 metais, prašymus turi pateikti:

Maisto produktų dalijimui Pateikti prašymus (įskaitytinai)
Balandžio mėn. Iki kovo 14 d.
Birželio mėn. Iki gegužės 14 d.
Rugpjūčio mėn. Iki liepos 14 d.
Spalio mėn. Iki rugsėjo 14 d.
Gruodžio mėn. Iki lapkričio 14 d.

2017 metais pateiktas prašymas, galioja iki 2017 metų pabaigos.

Klaipėdos miesto gyventojų prašymai dėl paramos maistu priimami Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyrio (Vytauto g. 13, tel. (8 46) 41 08 40 ir Laukininkų g. 19A, tel. (8 46) 32 46 96) informacijos kabinetuose.

Primename, kad maisto produktus Klaipėdoje dalija Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“, adresu Sandėlių g. 56 (buvusios Šilutės pl. prekybos bazės teritorijoje).

Informacija apie maisto produktų atsiėmimą teikiama „Maisto bankas“ telefonu (8 46) 34 13 38, darbo dienomis 10.00 – 13.00 val.

Dėmesio.Asmenims, kurie du kartus iš eilės neatsiima maisto produktų arba pasikeičia jų pajamos, šeimos sudėtis, išvykus gyventi į kitą savivaldybę, valstybę ir kt., paramos teikimas nutraukiamas, o dėl paramos maisto produktais jie turi kreiptis iš naujo.