Akcija „Tiesiu draugystei ranką“

Kovo 23 d. 12.00 valandą Gedminų gatvėje vyko akcija „Tiesiu draugystei ranką“, skirta savaitei be patyčių. Visų gatvėje esančių mokyklų mokinių atstovai sustojo  prie savo mokyklų ir išsirikiavo į vieną grandinę.

12.00 val. Hermano Zudermano gimnazijos pirmasis mokinys nuo Debreceno g. sumušė rankomis su šalia stovinčiu, šis siuntė analogišką impulsą sekančiam mokiniui ir t.t. Tuo pačiu metu iš kitos pusės tą patį padarė arčiausiai Statybininkų pr. stovintis „Santarvės“ pagrindinės mokyklos mokinys savo draugui. Kiekvienas mokinys iš skirtingų pusių gavo po pliaukštelėjimą. Pasisveikinimo banga nenutrūko. Gavus atgalinį pasveikinimą Zudermano gimnazijos ir „Santarvės“ pagrindinės mokyklos mokiniai paleido į orą balionus ir apie tai pranešė šūksniu.

Kiekviena mokykla padovanojo atminimui apie draugystę kitai mokyklai atsineštąjį simbolinį obuolį: Gedminų progimnazija – „Santarvės“ pagrindinei mokyklai, „Santarvės“ pagrindinė mokykla – Hermano Zudermano gimnazijai, Hermano Zudermano gimnazija – Vėtrungės gimnazijai, Vėtrungės gimnazija – Gedminų progimnazijai.