Konkursas „Čir vir vir pavasaris“

Saulėtą balandžio 20d. popietę, mokyklos skaitykloje, įvyko 1-4 kl. mokinių lietuvių kalbos raiškiojo skaitymo ir eilėraščių iliustracijų konkursas „Čir vir vir pavasaris“.

Jaunieji skaitovai stengėsi pajusti poetinio žodžio skambesį ir perteikti klausytojams. Komisijai teko sunki užduotis: iš gausaus būrelio išrinkti tik keturis, kuriems teks atstovauti mokyklai miesto skaitovų konkurse. Ši garbė atiteko skaitovams – 1b klasės mokiniui Artiomui Ruskevičiui (mokytoja E. Laumenienė), 2a klasės mokiniui Davidui Bautistai (mokytoja M. Prakapienė), 3a klasės mokinei Marijai Aleksandrai Buzinaitei (mokytoja E. Laumenienė) ir 3c klasės mokinei Jekaterinai Nesterenko (mokytoja R. Potapenkienė).

Eilėraščių iliustracijų konkurse išrinkti geriausi darbai, kurių autoriai yra 4b klasės mokinė Sofija Lickevič (mokytoja V. Sabaliauskienė), 2c klasės mokinė Aleksandra Čiukina (mokytoja E. Laumenienė) ir 3a klasės mokinys Gintaras Bobrinec (mokytoja E. Laumenienė).

Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.