Skelbiamas konkursas lietuvių kalbos mokytojo pareigoms užimti

Darbo pasiūlymas galioja iki 2017-08-21

Klaipėdos „Santarvės“ progimnazija skelbia atranką lietuvių kalbos mokytojo pareigoms užimti nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. pagal terminuotą darbo sutartį.

Darbo krūvis: 5 kontaktinės valandos per savaitę su atvykusiais iš užsienio 5,7,8 klasių mokiniais.

Kvalifikaciniai reikalavimai:

1. aukštasis išsilavinimas edukologijos srityje;

2. lietuvių kalbos mokytojos kvalifikacija;

3. puikūs bendravimo įgūdžiai su tautinių mažumų mokiniais.

Privalumai:

Kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas bendrauti ir bendradarbiauti su kolegomis ir ugdytinių tėvais, rusų kalbos mokėjimas, gebėjimas naudoti IKT.

Pateikti šiuos dokumentus:

1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje;

2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;

3. išsilavinimą ir patvirtinančio dokumento kopiją;

4. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;

5. gyvenimo aprašymą.

Pageidautina pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų.

Pretendentai dokumentus pristato asmeniškai arba siunčia registruotu ar elektroniniu laišku iki 2017 m. rugpjūčio 21 d. imtinai.

Adresas: Gedminų g. 7, LT – 94222, Klaipėda

el.paštas: santarves@gmail.com

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną ir sutikrinti grąžinami pretendentui.

Pretendentus, atitikusius reikalavimus, informuosime jų nurodytu el.paštu iki 2017 m. rugpjūčio 21 d. ir pakviesime pokalbiui 2017 m. rugpjūčio 22 d.