Dėl remonto darbų socialinės paramos skyriaus filiale (Laukininkų. 19A)

2017 m. rugsėjo mėn. pabaigoje pradedami Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų departamento Socialinės paramos skyriaus filialo Laukininkų g. 19A pastato patalpų remonto darbai. Šiame pastate dėl socialinių išmokų aptarnaujami pareiškėjai, gyvenantys pietinėje miesto dalyje (nuo Baltijos pr. iki Rimkų gyvenvietės imtinai).

Pirmojo pastato aukšto rekonstrukcijos metu, gyventojai bus priimami antrajame pastato aukšte (įėjimas į pastatą laikinai bus iš kiemo pusės, apie tai informuos informacinės rodyklės). Gyventojų priėmimas remonto darbų metu bus vykdomas įprasta tvarka, pagal išankstinę registraciją. Siekiant išvengti spūsčių, gyventojų prašoma atvykti į Skyrių pagal paskirtą laiką.

Prašymus dėl socialinių išmokų gyventojai gali teikti ir elektroniniu būdu interneto svetainėje www.spis.lt.

Išankstinė registracija į Socialinės paramos skyriaus Socialinių išmokų poskyrį vykdoma elektroniniu būdu Klaipėdos miesto portale www.klaipeda.lt arba http://registracija.klaipeda.lt, tel. (8 46) 41 08 40, (8 46) 32 46 96, elektroniniais paštais parama.centras@klaipeda.lt, parama.filialas@klaipeda.lt arba informacijos kabinetuose.

Informacijos telefonai: Vytauto g. 13 – tel. ( 8 46) 41 08 40; Laukininkų g. 19 a – tel. (8 46) 32 46 96.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija atsiprašo už laikinus nepatogumus.