KINGS Komanda sveikino mokyklos mokinius

 2018 m. vasario 9 d. tarptautinės matematikos ir anglų kalbos olimpiados KINGS komanda aplankė progimnazijos aktyviausius mokinius ir nuoširdžiai kartu džiaugėsi rudens semestro finalistų pasiekimais!

Sveikiname šauniuosius finalistus:

 • Matas Vasiliauskas, 2 kl. –  aukso diplomas
 • Anastasija Černigina, 3 kl. – padėka
 • Maksim Čiugunov, 3 kl. – padėka
 • Anastasija Begerus, 4 kl. – padėka
 • Amir Abdel-Latif, 4 kl. – padėka
 • Kiril Selčukov, 5 kl. –  aukso diplomas
 • Valentina Gerasimova, 6 kl. – padėka
 • Aleksandras Jarfas, 6 kl. – padėka
 • Roman Mumm, 6 kl. sidabro diplomas
 • Maksim Žilinskas, 6 kl. – padėka
 • Anastasija Kožuchar, 7 kl. – padėka
 • Daniil Viršilas, 7 kl. – padėka
 • Angela Kovtun, 8 kl. – padėka
 • Andrej Zdybaj, 8 kl.​ – padėka
 • Danielius  Čečekovas, 5 kl. – padėka

Džiaugiamės sėkmingai pasibaigusiu KINGS rudens semestru, mokinių pasiekimais ir nuolatiniu bendruomenės augimu ir pažanga. Didžiuojamės aktyviais, drąsiais bei nuolat tobulėjančiais „kingsiečiais“!

KINGS apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet ir įteikė padėkas geriausiems „Kingsiečių“ mokytojams, padėjusiems savo mokiniams pelnyti geriausių rezultatų rudens semestro olimpiadose:  Liubov Kuntyš, Agnei Nagreckienei, Liudmilai Vlasenko, Nataljai Bovinai.

Informuojame, jog registracija į pavasario semestro olimpiadas jau prasidėjo ir mokytojo užregistruoti ar patys užsiregistravę mokiniai www.kings.lt galės internetu dalyvauti kvalifikaciniuose olimpiados etapuose kovo 12-30 dienomis visiškai nemokamai!