Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio minėjimas

Sausio 15 d. „Santarvės“ progimnazijos bendruomenė paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį.

Raiškiojo skaitymo konkursas „Lietuva mažųjų širdyse“

Lietuvių kalbos mokytojos sukvietė savo ugdytinius į progimnazijos skaityklą pasidžiaugti ir pasveikinti Lietuvą su Nepriklausomybės atkūrimo diena. 1-4 klasių mokiniai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą raiškiojo skaitymo konkurse „Lietuva mažųjų širdyse“. Visi konkurso skaitovai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.

Mini projektas „Pažink Lietuvos istoriją“

6-7 klasių mokiniai kartu su svečiais iš „Gabijos“ progimnazijos susirinko progimnazijos aktų salėje į minį projektą „Pažink Lietuvos istoriją“

Sporto estafečių ir anglų kalbos varžybos „Let‘s move 2018“

4a klasės mokiniai kartu su  anglų kalbos mokytojomis N. Polosuchina, L. Kuntyš dalyvavo Klaipėdos m. 4 klasių mokinių sporto estafečių ir anglų kalbos varžybose „Let‘s move 2018“ ir užėmė IV vietą.

Edukacinis stendas „Best of Lithuania“

5-6 klasių mokiniai kartu su  anglų kalbos mokytojomis A. Nagreckienė ir L. Vlasenko prisijungė prie progimnazijoje vykstančių Lietuvos valstybės 100-mečio minėjimo renginių ir paruošė edukacinį stendą “Best of Lithuania“, kuriame priminė mokyklos bendruomenei iškiliausias Lietuvos 100-mečio kultūros, meno, politikos ir sporto asmenybes.

Edukacinė pasaulio pažinimo pamoka „Jūreivystės istorija“

3 klasių mokiniai vyko į Lietuvos aukštąją jūreivystės mokyklą, kur susitiko su jūrų kapitonais, susipažino su Lietuvos jūreivystės istorija.

Koliažas „Mano gimtasis kraštas“

3-4 klasių mokiniai kartu su  mokytoja Žana Bespalova Lietuvos valstybės 100-mečio minėjimo progą padovanojo progimnazijos bendruomenei  nuostabų koliažą su Klaipėdos miesto senamiesčio vaizdais.

Laiškas „Linkėjimai Lietuvai“

7-8 klasių mokiniai per lietuvių kalbos pamokas su mokytoja N. Gurjeviene kūrė 100 linkėjimų ateities Lietuvai. Linkėjimai buvo suklijuoti į vieną juostą ir įteikti progimnazijos direktorei ateities kartoms.

Išvyka į Lietuvos jūrų muziejų

5 klasių mokiniai su klasių vadovėmis S. Kostiuk ir G. Stonkiene Lietuvos jubiliejų smagiai paminėjo Lietuvos jūrų muziejuje.

Dėkoju visiems progimnazijos mokiniams, mokytojams, tėvams ir svečiams už nuoširdų ir nuotaikingą dalyvavimą Lietuvos 100-mečio minėjimo šventėje!

Direktorė Laima Vaitonienė