Darbo užmokestis

Eil. Nr.Pareigų (pareigybės) pavadinimas2020 m.
Etatų skaičius
2020 m.
Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis
2021 m.
I ketvirtis
Etatai
2021 m.
I ketvirtis
Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis
2021 m.
II ketvirtis
Etatai
021 m.
II ketvirtis
Vidutinis mėnesinis bruto darbo užmokestis
1Akompaniatorius0,5795,520,5938,100,5938,10
2Bibliotekininkas1,5969,941,5975,271,5975,27
3Darbininkas3607,003642,003642,00
4Direktoriaus pavaduotojas21900,8021911,6021911,60
5Direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams11695,4711752,3011752,30
6Direktorius12295,0412308,0812308,08
7Duomenų bazės, elektroninio dienyno priežiūros specialistas11179,9411215,4011215,40
8Kiemsargis2607,002642,002642,00
9Kompiuterių operatorius1,51179,941,51239,001,51239,00
10Logopedas0,51217,920,51224,840,51224,84
11Mokytojas7,521133,996,471203,126,471209,43
12Mokytojas ekspertas1,71665,091,71907,301,71875,95
13Mokytojas metodininkas29,681503,8829,881653,6130,091616,70
14Prailgintos dienos grupės auklėtojas1,34795,521,02938,101,02938,10
15Psichologas0,751294,650,751302,010,751302,01
16Raštinės vedėjas11161,6011239,0011239,00
17Rūbininkas2,5607,002642,002642,00
18Socialinis pedagogas11271,6011053,1511053,15
19Specialistas11519,4711575,3011575,30
20Specialusis pedagogas11135,2011141,6111141,61
21Valytojas9,5607,009,5642,009,5642,00
22Vyresnysis mokytojas11,631180,668,641339,818,641324,69
23Mokytojo padėjėjas3,5704,003743,403743,40