Koronavirusas (Covid-19)

Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijos COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) valdymo priemonių planas organizuojant ugdymo procesą (2021 m. rugsėjo 8 d. įsakymo Nr. V1-52) (pridedama)

Sutikimo dėl dalyvavimo mokyklos vykdomame testavime covid-19 ligai (koronaviruso infekcijai) įtarti ar diagnozuoti forma (pridedama)

Mokinių psichologinė savijauta COVID-19 pandemijos metu (peržiūrėti)

Apie vaikų skiepijimą nuo koronaviruso infekcijos (žiūrėti vaizdo įrašą). Į klausimus atsakys Kauno klinikų Vaikų ligų klinikų vadovas profesorius Rimantas Kėvalas ir LSMU Vaikų ligų klinikos docentė, vaikų ligų gydytoja, mokslininkė Lina Jankauskaitė.

„Informacija Covid-19″

2021-10-18 Kontaktas su užsikrėtusiuoju COVID-19 ugdymo įstaigoje-ALGORITMAI (Kokia veiksmų seka?)

Koronavirusinė infekcija, Covid 19 atmintinė, Covid-19 prevencija, Covid-19 ligos atvejo valdymas ugdymo įstaigose, NVSC Vaikų izoliacija, Testavimas kaupiniais. Informacija tėvams ir ugdymo įstaigoms

„Lankstinukai Covid-19″