Metodinės grupės

Dorinio ugdymo, muzikos, dailės, kūno kultūros, šokio, technologijų mokytojų metodinė grupė „Harmonija“

Tatjana Slabenkienė – direktoriaus  pavaduotoja ugdymui

Marina Motiejauskienė – dailės mokytoja ekspertė, metodinės grupės pirmininkė.

Nariai:

  • Tamara Zabolotnaja – dailės  mokytoja;
  • Elena Poletajeva – muzikos mokytoja metodininkė;
  • Irina Mirošnikova – šokio vyresn. mokytoja;
  • Natalija Jančenka – kūno kultūros mokytoja metodininkė;
  • Jekaterina Cibakina – etikos vyresn. mokytoja;
  • Liudmila Akulovič – tikybos mokytoja metodininkė;
  • Žana Bespalova – neformaliojo ugdymo mokytoja;
  • Lidija Anochina – neformaliojo ugdymo mokytoja;
  • Jelena Kozlovskaja – muzikos mokytoja metodininkė;
  • Antanas Jazdauskas – neformaliojo ugdymo mokytojas metodininkas;
  • Natalja Solovėj – psichologė;
  • Olesia Lukaševičienė – socialinė pedagogė.

Gamtos ir socialinių mokslų mokytojų metodinė grupė

Tatjana Slabenkienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jelena Filipova – geografijos mokytoja metodininkė, metodinės grupės pirmininkė.

Nariai:

  • Tatjana Mančinskaja – biologijos vyresn. mokytoja;
  • Irina Cygankova – fizikos mokytoja;
  • Valentina Liašenko – istorijos mokytoja metodininkė;
  • Marina Motiejauskienė – istorijos mokytoja metodininkė;
  • Olga Lukauskienė – chemijos mokytoja metodininkė.

Gimtosios (rusų) kalbos mokytojų metodinė grupė

Svetlana Kostiuk – rusų kalbos mokytoja ekspertė, socialinių mokslų daktarė, metodinės grupės pirmininkė

Nariai:

  • Tatjana Kliukina – rusų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Nadežda Sorokina – rusų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Tamara Šuklina – rusų kalbos mokytoja metodininkė.

Lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė

Laima Vaitonienė – direktorė

Ieva Minelgienė – lietuvių kalbos mokytoja, lietuvių kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Nariai:

  • Galina Stonkienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Dalė Strėlienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Daiva Nutatutienė – lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja;
  • Nijolė Bytautienė – lietuvių kalbos vyresnioji mokytoja;
  • Daina Bžeskienė – lietuvių kalbos mokytoja.

Pradinio ugdymo mokytojų metodinė grupė

Elena Kanapeckaitė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Larisa Ignatjeva – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, pradinio ugdymo metodinės grupės pirmininkė

Nariai:

  • Liubov Danilova – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Galina Deriuga – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Natalia Labekina – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Larisa Kovaliova – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Svetlana Kuznecova – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Nina Likij – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Irina Patiuka – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Tatjana Reiman – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė;
  • Galina Rudenko – pradinio ugdymo mokytoja metodininkė
  • Liudmila Ivanova – pradinio ugdymo vyresn. mokytoja;
  • Natalja Skrieliuvienė – pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
  • Miranda Prakapienė – pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
  • Vaida Sabaliauskienė – pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja;
  • Eglė Laumenienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Rita Potapenkienė – lietuvių kalbos mokytoja metodininkė;
  • Ina Udalova – pradinio ugdymo mokytoja;
  • Virginija Montvilaitė – logopedė metodininkė;
  • Anna Iliantseva – pradinio ugdymo mokytoja;
  • Jelena Orlova – vyresnioji specialioji pedagogė.

Tiksliųjų mokslų mokytojų metodinė grupė

Tatjana Slabenkienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui.

Larisa Galkina – informacinių technologijų mokytoja metodininkė, metodinės grupės pirmininkė.

Nariai:

  • Irina Cygankova – matematikos mokytoja metodininkė;
  • Marina Morozova – matematikos mokytoja metodininkė;
  • Irina Volnova – vyresnioji informacinių technologijų mokytoja;
  • Natalja Bovina – matematikos mokytoja metodininkė.

Užsienio (anglų, vokiečių) kalbos mokytojų metodinė grupė

Tatjana Slabenkienė – direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Agnė Nagreckienė – anglų kalbos mokytoja metodininkė, užsienio (anglų) kalbos mokytojų metodinės grupės pirmininkė.

Nariai:

  • Tatjana Slabenkienė – anglų kalbos mokyta ekspertė;
  • Liudmila Vlasenko – anglų, vokiečių kalbų mokytoja metodininkė;
  • Liubov Kuntyš – anglų kalbos mokytoja metodininkė;
  • Nataliya Polosuchina – vyresn. anglų kalbos mokytoja;
  • Olga Športun – anglų kalbos mokytoja.