Darbuotojai

Pedagoginis personalas

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigybė,

specialybė

Išsilavinimas Kvalifikacinė kategorija Mokomieji dalykai
1. Laima Vaitonienė

Direktorė;

mokytoja

Aukštasis

I vadybinė;

Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba)

Lietuvių (valstybinė) kalba
2. Elena Kanapeckaitė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir socialiniam darbui;

mokytoja

Aukštasis

I vadybinė;

Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba)

Lietuvių (valstybinė) kalba
4. Dina Ugnovionok

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui ir neformaliajam vaikų švietimui;

mokytoja

Aukštasis

II vadybinė;

Kūno kultūros vyresn. mokytoja

Kūno kultūra
5. Liudmila Akulovič Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (tikyba) Dorinis ugdymas (tikyba)
6. Lidija Anochina Mokytoja Aukštasis Vyresn. mokytoja (geografija) Neformalusis vaikų švietimas
7. Tatjana Babina Bibliotekininkė Aukštasis
8. Nina Balanova Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
9. Vadim Baranovskij Mokytojas Aukštasis Vyresn. mokytojas (istorija) Neformalusis vaikų švietimas
10. Liudmila Belčikova Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (matematika) Matematika
11. Žaneta  Bespalova Mokytoja Aukštasis Mokytoja Neformalusis vaikų švietimas
12. Natalja Bovina Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (matematika) Matematika
13. Natalija Bučilko Mokytoja Aukštasis Mokytoja Pradinis ugdymas
14. Jekaterina Cibakina Mokytoja Aukštasis

Vyresn. mokytoja (technologijos);

Vyresn. mokytoja (etika)

Dorinis ugdymas (etika)
15. Irina Cygankova Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (matematika) Matematika
16. Liubov Danilova Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
17. Galina Deriuga Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
18. Jelena Filipova Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (geografija)

Geografija,

Ekonomika ir verslumas

19. Larisa Galkina Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (informacinės technologijos) Informacinės technologijos
20. Liudmila Grankina Mokytoja Aukštasis

Mokyta metodininkė (geografija);

Vyresn. mokytoja (biologija)

Geografija
21. Nijolė Gurjevienė Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba) Lietuvių (valstybinė) kalba
22. Larisa Ignatjeva Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
23. Liudmila Ivanova Mokytoja Aukštasis Vyresn. mokytoja (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
24. Natalija Jančenka Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (kūno kultūros) Kūno kultūra
25. Antanas Jazdauskas Mokytoja Aukštasis Papildomojo ugdymo pedagogas metodininkas Technologijų mokytojas
26. Svetlana Kostiuk Mokytoja Aukštasis

Mokytoja ekspertė (rusų kalba);

Socialinių mokslų daktarė

Rusų (gimtoji) kalba
27. Larisa Kovaliova Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
28. Jelena Kozlovskaja Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (muzika) Muzika
29. Natalia Labekina Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
30. Liubov Kuntyš Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (anglų kalba) Užsienio (anglų) kalba
31. Svetlana Kuznecova Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
32. Tatjana Kliukina Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (rusų kalba) Rusų (gimtoji) kalba
33. Eglė Laumenienė Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba) Lietuvių (valstybinė) kalba
34. Valentina Liašenko Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (istorija) Istorija
35. Nina Likij Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
36. Leonora Lucenko Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (fizika) Fizika
37. Olga Lukauskienė Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (chemija) Chemija
38. Olesia Lukaševičienė Socialinė pedagogė Aukštasis Socialinė pedagogė metodininkė
39. Tatjana Mančinskaja Mokytoja Aukštasis Vyresn. mokytoja (biologija) Biologija
40. Irina Mirošnikova Mokytoja Aukštasis Vyresn. mokytoja (choreografijos) Choreografija
41. Virginija Montvilaitė Logopedė Aukštasis Logopedė metodininkė
42. Marina Morozova Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (matematika) Matematika
43. Marina Motiejauskienė Mokytoja Aukštasis

Vyresn. mokytoja (istorija);

Mokytoja metodininkė (dailė)

Istorija ir pilietinis ugdymas;

Dailė

44. Agnė Nagreckienė Mokytoja Aukštasis Vyresn. mokytoja (anglų kalba) Anglų kalba
45. Jelena Orlova Specialioji pedagogė Aukštasis Vyresn. specialioji pedagogė
46. Irina Patiuka Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
47. Irena Paulionienė Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba) Lietuvių (valstybinė) kalba
48. Jelena Poletajeva

Mokytoja;

akompaniatorė

Aukštasis Mokytoja metodininkė (muzika) Muzika
49. Nataliya Polosuchina Mokytoja Aukštasis Vyresn. mokytoja (anglų kalba) Užsienio (anglų) kalba
50. Rita Potapenkienė Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba) Lietuvių (valstybinė)  kalba
51. Miranda Prakapienė Mokytoja Aukštasis Vyresn. mokytoja (lietuvių kalba) Lietuvių (valstybinė) kalba pradinėse klasėse
52. Aušrinė Prazauskaitė Mokytoja Aukštasis Mokytoja Lietuvių (valstybinė)  kalba
53. Galina Rudenko Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
54. Tatjana Reiman Mokytoja Aukštasis Mokyta metodininkė (pradinės klasės) Pradinis ugdymas
55. Vaida Sabaliauskienė Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba) Pradinis ugdymas
56. Liudmila Sege Bibliotekininkė Aukštasis
57. Tatjana Slabenkienė Mokytoja Aukštasis

Mokytoja ekspertė (anglų kalba);

Mokytoja (vokiečių kalba)

Užsienio (anglų) kalba
58. Natalja Solovėj Psichologė Aukštasis Vyresnioji psichologė
59. Nadežda Sorokina Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (rusų kalba) Rusų (gimtoji) kalba
60. Galina Stonkienė Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba) Lietuvių (valstybinė) kalba
61. Dalė Strėlienė Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (lietuvių kalba) Lietuvių (valstybinė) kalba
62. Aretas Šimkevičius Mokytojas Aukštasis be kvalifikacijos Neformalusis vaikų švietimas
63. Olga Športun Mokytoja Aukštasis neuniversitetinis Mokytoja Užsienio (anglų) kalba
64. Tamara Šuklina Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (rusų kalba) Rusų (gimtoji) kalba
65. Zinaida Tkačiova Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (matematika) Matematika
66. Irina Volnova Mokytoja Aukštasis Vyresn. mokytoja (informacinės technologijos) Informacinės technologijos
67. Liudmila Vlasenko Mokytoja Aukštasis

Mokytoja metodininkė (anglų kalba);

Vyresn. mokytoja (vokiečių kalba)

Užsienio (anglų) kalba
68. Tamara Zabolotnaja Mokytoja Aukštasis Mokytoja Dailė
69. Ala Zubkova Mokytoja Aukštasis Mokytoja metodininkė (rusų kalba) Rusų (gimtoji) kalba

Techninis personalas

Eil. Nr. Pavardė, vardas Pareigos
1. Afanasjeva Nelia Rūbininkė-budėtoja
2. Aleksandrova Jelena Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams
3. Baitis Edvardas Kiemsargis
4. Baitytė Rimutė Ana Kiemsargė
5. Bako Tatjana Dokumentų koordinavimo specialistė
6. Blinova Tatjana Valytoja
7. Boiko Valentyna Pailgintos dienos grupės auklėtoja
8. Bryk Petr Darbininkas
9. Chruščiova Irina Mokytojo padėjėja
10. Chomova Olga Mokytojo padėjėja
11. Udalova Ina Mokytojo padėjėja
12. Grankina Liudmila Valytoja
13. Gusakova Liudmila Valytoja
14. Ivanova Marina Raštinės vedėja
15. Jermolajeva Liubov Valytoja
16. Kaliukova Irina Valytoja
17. Klimočkina Liubov Valytoja
18. Liubarskaja Žana Valytoja
18. Vasilkovskaja Tatjana Valytoja
19. Šuba Nadežda Valytoja
20. Tupalskis Edimtas Darbininkas
21. Vaitiekūnas Andrius Kompiuterių operatorius
22. Kuznecova Olga Rūbininkė-budėtoja