Darbuotojai

Mokyklos vadovai

Eil. Nr. Pavardė, Vardas Išsilavinimas Dėstomas dalykas Pareigos Kvalifikacinė kategorija
1. Vaitonienė Laima Aukštasis, 1979 m., Lietuvos muzikos akademija, Lietuvių k. ir literatūros mokytoja Lietuvių kalba ir literatūra Direktorė I vadybinė kategorija 2010 m.; Lietuvių kalbos mokytytoja metodininkė 1999 m.
2. Kanapeckaitė Elena Aukštasis, 1989 m., Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, Pradinio mokymo pedagogika ir metodika; Aukštasis, 2003 m., Klaipėdos universitetas, Lietuvių k. ir literatūros mokytoja Lietuvių kalba Direktoriaus pavaduotoja ugdymui I vadybinė kategorija, 2016 m.; Lietuvių kalbos mokytytoja metodininkė, 2007 m.
3. Ugnovionok Dina Aukštasis, 1978 m., Odesos pedagoginis institutas, Fizikos mokytoja Kūno kultūra Direktoriaus pavaduotoja ugdymui II vadybinė kategorija 2010 m.; Kūno kultūros vyresnioji mokytoja, 1999 m.
4. Slabenkienė Tatjana Aukštasis, 2002 m., Šiaulių universitetas, Gretinamoji kalbotyra; Aukštasis, 2005 m., Klaipėdos universitetas, Anglų k. mokytoja Užsienio kalba (anglų) Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Anglų kalbos mokytoja eksepertė, 2016 m.; Vokiečių kalbos mokytoja, 2005 m.
5. Aleksandrova Jelena Spec. vidurinis Direktoriaus pavaduotoja ūkio ir bendriesiems klausimams

Pedagoginis personalas

Eil. Nr. Pavardė, Vardas Išsilavinimas Dėstomas dalykas Pareigos Kvalifikacinė kategorija
1. Akulovič Liudmila Aukštasis, 1997 m., Klaipėdos universitetas, Vaikų auklėtoja – pradžios mokyklos mokytoja, bei tikybos mokytoja Dorinis ugdymas (stačiatikių tikyba) Mokytoja Tikybos mokytoja metodininkė, 2015 m.
2. Anochina Lidija Aukštasis, 1968 m., Lvovo valstybinis universitetas, Geografijos dėstytoja Neformalusis švietimas Mokytoja Geografijos vyresnioji mokytoja, 1994 m.
3. Balanova Nina Aukštasis, 1999 m., Klaipėdos universitetas, Pradžios mokyklos mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2011 m.
4. Baranovskij Vadim Aukštasis, 1986 m., Kaliningrado valstybinis universitetas, Istorikas, istorijos dėstytojas Neformalusis švietimas Mokytojas Istorijos vyresnysis mokytojas, 2009 m.
5. Belčikova Liudmila Aukštasis, 1976 m., Smolensko pedagoginis institutas, Matematikos mokytoja Matematika Mokytoja Matematikos mokytoja metodininkė, 2006 m.
6. Bespalova Žaneta Aukštesnysis, 1980 m., Kijevo menų ir pramonės technikumas, Meninis konstravimas Neformalusis švietimas Mokytoja
7. Bovina Natalja Aukštasis, 1991 m., Kaliningrado valstybinis universitetas, Matematika Matematika Mokytoja Matematikos mokytoja metodininkė, 2011 m.
8. Cibakina Jekaterina Aukštasis, 1987 m., Šiaulių pedagoginis institutas, Pradinio mokymo pedagogika ir metodika; Aukštasis, 2006 m., Klaipėdos universitetas, Etikos pedagogika Dorinis ugdymas (etika) Mokytoja Technologijų vyresnioji mokytoja, 1997 m.; etikos vyresnioji mokytoja, 2008 m.
9. Cygankova Irina Aukštasis, 1977 m., Daugpilio pedagoginis institutas, Matematikos ir fizikos mokytoja Matematika, Fizika Mokytoja Matematikos mokytoja metodininkė, 1994 m.
10. Danilova Liubov Aukštasis, 1977 m., Vitebsko pedagoginis institutas, Pedagogika ir pradinio mokymo metodika Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1994 m.
11. Deriuga Galina Aukštasis, 1976 m., Černigovo valstybinis universitetas, Pedagogika ir pradinio mokymo metodika Pradinis ugdymas Mokytoja, Mokytojo padėjėja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2007 m.
12. Filipova Jelena Aukštasis, 1989 m., Kaliningrado valstybinis universitetas, Geografijos mokytoja Geografija, Gamta ir žmogus Mokytoja Geografijos mokytoja metodininkė, 2006 m.
13. Galkina Larisa Aukštasis, 1985 m., Vilniaus valstybinis universitetas, Matematika Informacinės technologijos, Technologijos, Žmogaus sauga Mokytoja Informacinių technologijų mokytoja metodininkė, 2009 m.
14. Gugevičiūtė-Valiukienė Gitana Aukštasis, 1998 m., Klaipėdos universitetas, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Lietuvių kalba, Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja Mokytoja
15. Gurjevienė Nijolė Aukštasis, 2003 m., Klaipėdos universitetas, Lietuvių kalbos mokytoja Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja Lietuvių kabos mokytoja metodininkė, 2008 m.
16. Ignatjeva Larisa Aukštasis, 1988 m., Pskovo valst. pedagoginis institutas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinių klasių mokytoja metodininkė, 2012 m.
17. Ivanova Liudmila Aukštasis, 1989 m., Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 1998 m.
18. Jančenka Natalija Aukštasis, 2002 m., Klaipėdos universitetas, Kūno kultūros mokytoja Kūno kultūra Mokytoja Kūno kultūros mokytoja metodininkė, 2015 m.
19. Jazdauskas Antanas Aukštasis, 1985 m., Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas, Vidurinės mokyklos technikos disciplinų mokytojas Technologijos Mokytojas Papildomojo ugdymo pedagogas metodininkas, 2004 m.
20. Karpušenko Raimonda Aukštasis, 1985 m., LTSR Tautų draugystės ordino konservatorija, Lietuvių kalbos ir literatūra Lietuvių kalba, Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja Lietuvių kalbos vyresnioji mokytytoja, 2000 m.
21. Kliukina Tatjana Aukštasis, 1979 m., Kostromos pedagoginis institutas, Rusų kalbos ir literatūros mokytoja Gimtoji kalba (rusų) Mokytoja Rusų kalbos mokytoja metodininkė, 2006 m.
22. Kostiuk Svetlana Aukštasis, 1979 m., Vilniaus valstybinis universitetas, Rusų kalbos ir literatūros mokytoja Gimtoji kalba (rusų) Mokytoja Rusų kalbos mokytoja ekspertė, 1993 m.; Socialinių mokslų daktarė, 2007 m.
23. Kovaliova Larisa Aukštasis, 1986 m., Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2010 m.
24. Kozlovskaja Jelena Aukštasis, 1985 m., LTSR valstyb. Tautų draugystės ordino konservatorija, Muzikos mokytoja Muzika Mokytoja Muzikos mokytoja metodininkė, 2005 m.
25. Kuntyš Liubov Aukštasis, 1986 m., Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, Pradinių klasių mokytoja; Aukštesnysis, 1999 m., Lietuvos aukštesnioji pedagogikos mokykla, Pagrindinės mokyklos anglų k. mokytoja Užsienio kalba (anglų) Mokytoja Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, 1996 m.; Anglų kabos mokytoja metodininkė, 2013 m.
26. Kuznecova Svetlana Aukštasis, 1987 m., Kijevo pedagoginis institutas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2004 m.
27. Labekina Natalia Aukštasis, 1992 m., Kaliningrado valstybinis universitetas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2011 m.
28. Laumenienė Eglė Aukštasis, 2003 m., Klaipėdos universitetas, Pradinių klasių mokytoja Lietuvių kalba Mokytoja Lietuvių kabos mokytoja metodininkė, 2007 m.
29. Liašenko Valentina Aukštasis, 1979 m., Donecko valstybinis universitetas, Istorija Istorija Mokytoja Istorijos mokytoja metodininkė, 2004 m.
30. Likij Nina Aukštasis, 1978 m., Liepojos pedagoginis institutas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2004 m.
31. Lukauskienė Olga Aukštasis, 1998 m., Kaliningrado valstybinis universitetas, Chemijos ir biologijos mokytoja Chemija Mokytoja Chemijos mokytoja metodininkė, 2006 m.
32. Mančinskaja Tatjana Aukštasis, 1979 m., Kuibyševo pedagoginis institutas, Biologijos – chemijos mokytoja Biologija, Gamta ir žmogus Mokytoja Biologijos vyresnioji mokytoja, 1997 m.
33. Mirošnikova Irina Aukštasis, 1988 m., Leningrado kultūros institutas, Kultūros švietimo darbuotoja Neformalusis švietimas Mokytoja Choreografijos vyresn. mokytoja, 2001 m.
34. Morozova Marina Aukštasis, 1982 m., Kaliningrado I. Kanto valstybinis universitetas, Matematikos dėstytoja Matematika Mokytoja Matematikos mokytoja metodininkė, 2010 m.
35. Motiejauskienė Marina Aukštasis, 1988 m., Maskvos M.V.Lomonosovo valstybinis universitetas, Menotyrininkė; Aukštasis, 2004 m., Vilniaus dailės akademija, Dailės pedagogė Istorija, Dailė, Neformalusis švietimas Mokytoja Istorijos vyresn. mokytoja, 1998 m. Dailės mokytoja metodininkė, 2003 m.
36. Nagreckienė Agnė Aukštasis, 2001 m., Klaipėdos universitetas, Anglų filologija; Aukštasis, 2002 m., Klaipėdos universitetas, Mokytojas Užsienio kalba (anglų) Mokytoja Anglų kalbos mokytoja metodininkė, 2016 m.
37. Patiuka Irina Aukštasis, 1985 m., Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2011 m.
38. Paulionienė Irena Aukštasis, 1978 m., Šiaulių pedagoginis institutas, Rusų k. ir literatūros mokytoja; Aukštasis, 2003 m., Klaipėdos universitetas, Lietuvių k. ir literatūros mokytoja Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja Lietuvių kalbos mokytytoja metodininkė, 2004 m.
39. Poletajeva Jelena Aukštasis, 1987 m., Lietuvos Valstybinė konservatorija, Muzikos mokytoja Muzika Mokytoja, akompaniatorius Muzikos mokyt metodininkė, 2004 m.
40. Polosuchina Nataliya Aukštasis, 1998 m., Priekarpatės V. Stefaniko vardo universitetas,, Filologė, anglų k. bei literatūros dėstytoja Užsienio kalba (anglų) Mokytoja Anglų kalbos vyresnioji mokytoja, 2007 m..
41. Potapenkienė Rita Aukštasis, 1995 m., Klaipėdos universitetas, Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja bei mokyklinio teatro režisierė Lietuvių kalba Mokytoja Lietuvių kalbos mokytytoja metodininkė, 2010 m.
42. Prakapienė Miranda Aukštasis, 1990 m., Šiaulių universitetas, Pradinių klasių mokytoja Lietuvių kalba Mokytoja Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, 1999 m..
43. Reiman Tatjana Aukštasis, 1990 m., Permės valstybinis universitetas, Rusų k. ir literatūros mokytoja; Aukštasis, 1997 m., Klaipėdos universitetas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2009 m.
44. Rudenko Galina Aukštasis, 1989 m., Kaliningrado Valstybinis universitetas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas, Neformalusis švietimas Mokytoja Pradinio ugdymo mokytoja metodininkė, 2003 m.
45. Sabaliauskienė Vaida Aukštasis, 1992 m., Šiaulių universitetas, Pradinių klasių mokytoja Lietuvių kalba Mokytoja Lietuvių kalbos pradinėse klasėse mokytytoja metodininkė, 2015 m.
46. Skrieliuvienė Natalja Aukštasis, 1984 m., Šiaulių K. Preikšo pedagoginis institutas, Pradinių klasių mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja Pradinio ugdymo vyresnioji mokytoja, 1994 m.
47. Sorokina Nadežda Aukštasis, 1978 m., Leningrado pedagoginis institutas, Rusų k. ir literatūros mokytoja Gimtoji kalba (rusų) Mokytoja Rusų kalbos mokytoja metodininkė, 1994 m.
48. Stonkienė Galina Aukštasis, 1984 m., Vilniaus pedagoginis institutas, Rusų k. ir literatūros mokytoja; Aukštasis, 2003 m., Klaipėdos universitetas, Lietuvių k. ir literatūros mokytoja Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja Lietuvių kalbos mokytytoja metodininkė, 2004 m.
49. Strėlienė Dalė Aukštasis, 1987 m., Lietuvos konservatorija, Lietuvių k. ir literatūros mokytoja Lietuvių kalba ir literatūra Mokytoja Lietuvių kalbos mokytytoja metodininkė, 2012 m.
50. Športun Olga Aukštasis
neuniversiterinis, 2006 m., Klaipėdos kolegija, Anglų-prancūzų kalbų mokytoja
Užsienio kalba (anglų) Mokytoja Mokytoja
51. Šuklina Tamara Aukštasis, 1979 m., Kuibyševo pedagoginis institutas, Rusų k. ir literatūros mokytoja Gimtoji kalba (rusų) Mokytoja Rusų kalbos mokytoja metodininkė, 1999 m.
52. Udalova Ina Aukštasis, 1999 m., Klaipėdos universitetas, Vaikų auklėtojo – pradžios mokyklos mokytoja Pradinis ugdymas Mokytoja, Mokytojo padėjėja Mokytoja
53. Vlasenko Liudmila Aukštasis, 1975 m., Minsko pedagoginis institutas, Vokiečių ir anglų kalbų mokytoja Užsienio kalba (anglų) Mokytoja Anglų kalbos mokytoja metodininkė, 2006 m.; vokiečių kalbos mokytoja metodininkė, 1998 m.
54. Volnova Irina Aukštasis, 1978 m., Kazanės valstybinis universitetas, Matematika Informacinės technologijos, Technologijos, Žmogaus sauga Mokytoja Informacinių technologijų vyresnioji mokytoja, 1998 m.
55. Zabolotnaja Tamara Aukštasis, 1981 m., Šiaulių pedagoginis institutas, Ikimokyklinio pedagoginio ir psicholog. mokytoja Technologijos, Dailė Mokytoja Dailės vyresnioji mokytoja, 2016 m.
56. Zubkova Ala Aukštasis, 1978 m., Vilniaus valstybinis universitetas, Rusų k. ir literatūros mokytoja Gimtoji kalba (rusų) Mokytoja Rusų kalbos mokytoja metodininkė, 1996 m.

Pedagogai – Specialistai

Eil. Nr. Pavardė, Vardas Išsilavinimas Pareigos Kvalifikacinė kategorija
1. Babina Tatjana Aukštasis, 1986 m., Leningrado valstybinis kultūros institutas, Bibliotekininkė – bibliografė Bibliotekininkė
2. Fabijonavičienė Olga Aukštasis, 1999 m., Klaipėdos universitetas, Orkestro ir ansamblio vadovas Akompaniatorė Mokytoja
3. Lukaševičienė Olesia Aukštasis, 2000 m., Klaipėdos universitetas, Vaikų auklėtojo – pradžios mokyklos mokytoja bei socialinio pedagogo profecinė kvalifikacija Socialinė pedagogė Socialinis pedagogas metodininkas, 2005 m.
4. Montvilaitė Virginija Aukštasis, 1984 m., Šiaulių K.Preikšo pedagoginis institutas, Pagalbinės mokyklos mokytoja ir logopedės, ikimokyklinių įstaigų oligofrenopedagogės kvalifikacija Logopedė Logopedė metodininkė, 2004 m.
5. Orlova Jelena Aukštasis, 1983 m., Šiaulių pedagoginis institutas, Pedagogė, Psichologijos dėstytoja; Aukštasis, 2007 m., Šiaulių universitetas, Specialusis pedagogas Specialioji pedagogė Vyresnioji specialioji pedagogė
6. Sege Liudmila Aukštasis, 1979 m., Leningrado valstybinis kultūros institutas, Bibliotekininkė-bibliografė Bibliotekininkė
7. Solovėj Natalja Aukštasis, 1998 m., Klaipėdos universitetas, Vaikų auklėtoja, pradinės mokyklos, psichologijos mokytojal Aukštasis, 2002 m., Maskvos socialinis atviras universitetas, Psichologija Psichologė Vyresnioji psichologė, 2005 m.

Specialistai

Eil. Nr. Pavardė, Vardas Išsilavinimas Pareigos
1. Bako Tatjana Aukštasis Dokumentų koordinavimo specialistė, Duomenų bazių, elektroninio dienyno valdymo priežiūros specialistas
2. Boiko Valentyna Aukštasis PDG auklėtoja
3. Chomova Olga Aukštasis Mokytojo padėjėja
4. Grankina Liudmila Aukštasis Valytoja, Mokytojo padėjėja
5. Ivanova Marina Aukštesnysis Raštinės vedėja, Duomenų bazių, elektroninio dienyno valdymo priežiūros specialistas
6. Udalova Ina Aukštasis Mokytojo padėjėja
7. Vaitiekūnas Andrius Aukštasis IKT specialistas

Aptarnaujantysis personalas

Eil. Nr. Pavardė, Vardas Išsilavinimas Pareigos
1. Baitis Edvardas Spec. vidurinis Kiemsargis
2. Baitytė Rimutė Ana Aukštesnysis Kiemsargė, Valytoja
3. Blinova Tatjana Aukštesnysis Valytoja
4. Bryk Petr Aukštasis Darbininkas
5. Gusakova Liudmila Aukštesnysis Valytoja
6. Iliantseva Yuliia Aukštasis Rūbininkė budėtoja, Valytoja
7. Jermolajeva Liubov Aukštasis Valytoja
8. Kaliukova Irina Aukštesnysis Valytoja
9. Klimočkina liubov Vidurinis Valytoja
10. Kuznecova Olga Spec. vidurinis Rūbininkė budėtoja, Valytoja
11. Liubarskaja Žana Vidurinis Valytoja
12. Šuba Nadežda Aukštasis Valytoja
13. Tupalskis Edimtas Aukštesnysis Darbininkas
14. Vasilkovskaja Tatjana Vidurinis Valytoja