Darbuotojai

Pedagoginis personalas

Eil. Nr.Vardas, pavardėPareigybėDėstomas dalykasIšsilavinimasKvalifikacinės kategorija
1. Laima VaitonienėDirektorius, mokytojaLietuvių kalba ir literatūraAukštasisI vadybinė kategorija, mokytoja metodininkė
2. Elena KanapeckaitėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytojaLietuvių kalbaAukštasisI vadybinė, mokytoja metodininkė
3. Tatjana SlabenkienėDirektoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytojaUžsienio kalba (anglų)AukštasisMokytoja ekspertė
4. Liudmila AkulovičMokytojasDorinis ugdymas (stačiatikių tikyba)AukštasisMokytoja metodininkė
5. Lidija AnochinaMokytojaNeformalusis vaikų švietimasAukštasisVyresnioji mokytoja
6. Vadim BaranovskijMokytojasNeformalusis vaikų švietimasAukštasisVyresnysis mokytojas
7. Žaneta BespalovaMokytojaNeformalusis vaikų švietimasAukštesnysis
8. Nijolė BytautienėMokytojaLietuvių kalba ir literatūraAukštasisMokytoja metodininkė
9. Natalja BovinaMokytojaMatematikaAukštasisMokytoja metodininkė
10. Daina BžeskienėMokytojamatematikaAukštasisMokytoja
11. Jekaterina CibakinaMokytojaDorinis ugdymas (etika)AukštasisVyresnioji mokytoja
12. Irina CygankovaMokytojaMatematika, fizikaAukštasisMokytoja metodininkė
13. Liubov DanilovaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
14. Galina DeriugaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
15. Olga FabijonavičienėAkompaniatorėAkomponiatorėAukštasisMokytoja
16. Jelena FilipovaMokytojaGeografija, gamta ir žmogusAukštasisMokytoja metodininkė
17. Larisa GalkinaMokytojaInformacinės technologijosAukštasisMokytoja metodininkė
18. Larisa IgnatjevaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
19. Liudmila IvanovaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisVyresnioji mokytoja
20. Natalija JančenkaMokytojaKūno kultūraAukštasisMokytoja metodininkė
21. Antanas JazdauskasMokytojaTechnologijosAukštasisMokytojas metodininkas
22. Tatjana KliukinaMokytojaGimtoji kalba (rusų)AukštasisMokytoja metodininkė
23. Svetlana KostiukMokytojaGimtoji kalba (rusų)AukštasisMokytoja ekspertė
24. Larisa KovaliovaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
25. Jelena KozlovskajaMokytojaMuzikaAukštasisMokytoja metodininkė
26. Liubov KuntyšMokytojaUžsienio kalba (anglų)AukštasisMokytoja metodininkė
27. Svetlana KuznecovaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
28. Natalia LabekinaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
29. Eglė LaumenienėMokytojaLietuvių kalbaAukštasisMokytoja metodininkė
30. Valentina LiašenkoMokytojaIstorijaAukštasisMokytoja metodininkė
31. Nina LikijMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
32.Olesia LukaševičienėSocialinis pedagogasAukštasisSpecialioji pedagogė metodininkė
33. Olga LukauskienėMokytojaChemijaAukštasisMokytoja metodininkė
34. Tatjana MančinskajaMokytojaBiologija, gamta ir žmogusAukštasisVyresnioji mokytoja
35. Ieva MinelgienėMokytojaLietuvių kalba ir literatūraAukštasisMokytoja
36. Irina MirošnikovaMokytojaŠokisAukštasisMokytoja metodininkė
37Virginija MontvilaitėLogopedėAukštasisLogopedė metodininkė
38. Marina MorozovaMokytojaMatematikaAukštasisMokytoja metodininkė
39. Marina MotiejauskienėMokytojaDailė, istorijaAukštasisMokytoja metodininkė
40. Marina MotiejauskienėMokytojaIstorijaAukštasisVyresnioji mokytoja
41. Agnė NagreckienėMokytojaAnglų kalbaAukštasisMokytoja metodininkė
42. Daiva NutautienėMokytojaLietuvių kalba ir literatūraAukštasisVyresnioji mokytoja
43. Irina PatiukaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
44. Jelena PoletajevaMokytojaMuzikaAukštasisMokytoja metodininkė
45. Nataliya PolosuchinaMokytojaUžsienio kalba (anglų)AukštasisVyresnioji mokytoja
46. Rita PotapenkienėMokytojaLietuvių kalbaAukštasisMokytoja metodininkė
47. Miranda PrakapienėMokytojaLietuvių kalbaAukštasisVyresnioji mokytoja
48.Jelena OrlovaSpecialioji pedagogėAukšasisVyresnioji specialioji pedagogė
49. Tatjana ReimanMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
50. Galina RudenkoMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja metodininkė
51. Vaida SabaliauskienėMokytojaLietuvių kalbaAukštasisMokytoja metodininkė
52. Natalja SkrieliuvienėMokytojaPradinis ugdymasAukštasisVyresnioji mokytoja
53. Nadežda SorokinaMokytojaGimtoji kalba (rusų)AukštasisMokytoja metodininkė
54.Natalja SolovėjPsichologėAukštasisVyresnioji psichologė
55. Galina StonkienėMokytojaLietuvių kalba ir literatūraAukštasisMokytoja metodininkė
56. Dalė StrėlienėMokytojaLietuvių kalba ir literatūraAukštasisMokytoja metodininkė
57. Olga ŠportunMokytojaUžsienio kalba (anglų)AukštasisVyresnioji mokytoja
58. Tamara ŠuklinaMokytojaGimtoji kalba (rusų)AukštasisMokytoja metodininkė
59.Ina UdalovaMokytojaPradinis ugdymasAukštasisMokytoja
60.Liudmila VlasenkoMokytojaAnglų kalbaAukštasisMokytoja metodininkė.
61.Irina VolnovaMokytojaInformacinės technologijosAukštasisVyresnioji mokytoja
62.Tamara ZabolotnajaMokytojaDailėAukštasisVyresnioji mokytoja

Nepedagoginiai darbuotojai

Eil.Nr.Pavardė, vardasIšsilavinimasPareigos
1.Aleksandrova JelenaSpecialusis vidurinisDirektoriauspavaduotoja ūkio ir bendr. klausimams
2. Babina TatjanaAukštasisBibliotekininkė
3.Baitis EdvardasSpecialusis vidurinisKiemsargis
4.Baitytė Rimutė AnaAukštesnysisKiemsargė, valytoja
5.Bako TatjanaAukštasisDokumentų koordinavimospecialistė
6.Blinova TatjanaAukštesnysisValytoja
7.Boiko ValentynaAukštasisPDG auklėtoja
8.Bryk PetrAukštasisDarbininkas
9.Chomova OlgaAukštasisMoktojo padėjėja
10.Grankina LiudmilaAukštasisValytoja
11.Gusakova LiudmilaAukštesnysisValytoja
12.Iliantseva AnnaAukštasisMokytojo padėjėja
13.Iliantseva YuliiaAukštasisMokytojo padėjėja
14.Indriulienė TatjanaAukštasisMokytojo padėjėja
15.Ivanova MarinaAukštesnysisRaštinėsadministratorė
16.Jermolajeva LiubovAukštasisValytoja
17.Kaliukova IrinaAukštesnysisValytoja
18.Klimočkina LiubovVidurinisValytoja
19.Kuznecova OlgaAUkštesnysisRūbininkė-budėtoja,valytoja
20.Liubarskaja ŽanaVidurinisValytoja
21.Maraškienė LaimutėAukštesnysisRūbininkė-budėtoja, valytoja
22.Sege LiudmilaAukštasisBibliotekininkė
23.Šuba NadeždaAukštasisValytoja
24.Tupalskis EdimtasAukštesnysisDarbininkas
25.Vaitiekūnas AndriusAukštasisIKT specialistas
26.Vasilkovskaja TatjanaVidurinisValytoja