Tyrinėjimo menas: Partnerystės kuriančioms mokykloms

Klaipėdos kultūrų komunikacijų centras, bendradarbiaudamas su uostamiesčio švietimo įstaigomis – ,,Santarvės“ progimnazija dalyvauja projekte ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“.

Programa skirta atskleisti ir ugdyti svarbiausius mokinių XXI-ojo amžiaus gebėjimus, ypač kūrybingumą, kritinį mąstymą, lyderystę, bendradarbiavimą. „Tyrinėjimo menas“ sukuria erdvę mokinių, mokytojų ir įvairių kūrybinių sričių praktikų partnerystėms, kurių metu kartu sprendžiami konkretūs mokymosi iššūkiai, kuriami ir išbandomi integruoti, tyrinėjimu ir problemų sprendimu pagrįsti ugdymo metodai.

Programa ,,Tyrinėjimo menas: partnerystės kuriančioms mokykloms“ yra bendras asociacijos ,,Kūrybinės jungtys“ ir Britų tarybos projektas. Jos įgyvendinimą finansuoja Britų taryba ir Lietuvos kultūros taryba.