Priėmimas

INFORMACIJA DĖL MOKINIŲ PRIĖMIMO

Į KLAIPĖDOS MIESTO SAVIVALDYBĖS BENDROJO UGDYMO

MOKYKLAS 2023–2024 MOKSLO METAMS

Informuojame, kad prašymai mokytis Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose nuo 2023 m. rugsėjo 1 d. pradedami registruoti mokinių priėmimo informacinėje sistemoje (www.klaipeda.lt) nuo 2023 m.:

1. Vasario 27 d. 10 val. į 9 klases.
  2. Vasario 28 d. 10 val. į 2–4, 6–8 klases.
  3. Kovo 1 d. 10 val. į 1 klases.
  4. Kovo 3 d. 10 val. į 5 klases.
    Visa su priėmimu į mokyklas susijusi informacija skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainėje (https://svietimas.klaipeda.lt/ ).

Laisvų vietų skaičių mokykloje galite pasitikrinti Klaipėdos m. savivaldybės puslapyje.

Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijai priskirta aptarnavimo teritorija (Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos 2020-02-27 d. sprendimas Nr. T2-28)

Informacija apie laisvas vietas skelbiama Klaipėdos miesto savivaldybės interneto svetainės paskyroje „Priėmimas į mokyklas“.

Priimti asmenys per 20 kalendorinių dienų progimnazijai turi pateikti tokius priėmimo dokumentus:

•  priimamų mokinių tapatybę patvirtinančius dokumentus (gimimo liudijimas), jų kopijas;
  •  specialiuosius ugdymosi poreikius įrodančius dokumentus, jų kopijas;
  • įgyto išsilavinimo pažymėjimus ar dokumentus, liudijančius turimus mokymosi pasiekimus, jų kopijas. Jeigu asmenys nebaigė žemesnio lygmens ugdymo programų, išsilavinimo pažymėjimai progimnazijai pateikiami baigus programas.

Tęsiant mokymąsi progimnazijoje, pasirašomi prašymai ir atnaujintos mokymo sutartys.

Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys asmenys papildomai pateikia dokumentus, įrodančius, kad jie įtraukti į sąrašus mokinių, už kuriuos Klaipėdos rajono savivaldybė kompensuoja ūkio lėšas. Dėl šių dokumentų reikia kreiptis į Klaipėdos rajono savivaldybės Švietimo skyrių (Kvietinių g. 30, Gargždai). Nepateikus minėtų dokumentų, Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijoje gyvenantys asmenys ar jų vaikai į progimnaziją nebus priimami.