Britų tarybos projektas „Svajonių komandos“

2018 metų sausio – balandžio mėnesį mokykla dalyvauja tarptautiniame Britų tarybos inicijuotame projekte „Svajonių komandos“. Lietuvoje šį projektą kuruoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas.

Projekto tikslas – išugdyti Jaunąjį sporto lyderį. Atranką praėjusiems, motyvuotiems mokiniams pravesti mokymai, kurių metu jaunieji lyderiai buvo ruošiami panaudojant sportą kaip mokymosi „priemonę“. Progimnazijos lyderiai – Nikita Cipilevas, Jegoras Gulevskįj, Viktorija Palecke bei Daniilas Dežurnovas dalyvavo bendruose mokymuose kartu su „Žemynos“ gimnazistais, Martyno Mažvydo ir Maksimo Gorkio progimnazijų mokiniais. Mokymus kartu su kitų mokyklų pedagogais vedė Tatjana Slabenkienė, Natalja Jančenka, Olesia Lukaševičienė.

Vasario 15 d. Jaunieji lyderiai Martyno Mažvydo progimnazijoje pravedė nuotaikingą, spalvingą atvirą sporto renginį.

Skip to content