„Svajonių komandos“ renginys „Sportas jungia skirtingus žmones. Tarpkultūriškumas“.

#LTeam

#svajoniukomandos

#peopletopeople

Šiandien, gruodžio 21 d.  projekto ,, Svajonių komandos‘‘ jaunųjų lyderių komanda iš  ,, Vėtrungės‘‘ gimnazijos ir ,, Santarvės‘‘ progimnazijos  pravedė  nuotolinį renginį ,, Sportas jungia skirtingus žmones. Tarpkultūriškumas‘‘. (Ugnė Taliataitė 1e, Mindaugas Pocius 1e, kūno kultūros mokytoja Laima Ložienė, Jegor  Guz, Valerija Fadeeva, kūno kultūros mokytoja Natalija Jančenka – ,, Santarvės‘‘ progimnazija).

Renginyje,  šventiškai pasipuošę, dalyvavo 1e gimnazijos klasės mokiniai ir auklėtoja Rasa Balsevičienė, kūno kultūros mokytojas Mantas Vaičiūnas bei mokyklos psichologė  Renata Baltrimienė. Renginio metu buvo pristatyta projekto  ,, Svajonių komandos‘‘ veikla. Diskutavome, kas yra tarpkultūriškumas, kuo jis yra įdomus? Dėmesys buvo skirtas Klaipėdos miesto tautinėms bendrijoms, tautinių mažumų bendrijos namams,  jų veiklai.

Mokiniai žaidė Kahoot, kur atsakė į klausimus apie sportą bei įvairius papročius , atliko pramankštą pagal įvairių šalių muziką. Aktyviausi  jaunuoliai buvo apdovanoti prizais, o visi dalyviai-padėkos raštais.

,, Svajonių komandos‘‘ komanda dėkoja visiems dalyvavusiems renginyje. Linkime visai mokyklos bendruomenei gražių, prasmingų ir sveikų artėjančių švenčių!

Skip to content