Šiaurės šalių literatūros savaitė 2022

Lapkričio 14 dieną  5a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje literatūros pamokoje, skirtoje Šiaurės Europos šalių literatūrai. Tai kultūrinės projektas, kuris tęsiasi  jau tris dešimtmečius ir ugdo mokinių raiškųjį skaitymą bei pasakojimą. Šio projekto tikslas populiarinti šiaurės šalių literatūrą ir ugdyti meilę skaitymui.

Pagrindinė projekto idėja – susirinkus tamsui paros žvakių šviesoje skaityti ir klausyti pasakojimų iš Šiaurės Europos sukurtų knygų.Šiais metais tema – „Šiaurės gamta”.

Šiais metais mokiniams buvo pasiūlyta Malino Kiveljos knyga „Jeigu jūs sutiksite mešką”.

Knyga nominuota 2022 metų vaikų ir jaunimo literatūros premijai.

Renginio organizatoriai – Santarvės mokyklos bibliotekininkė T. Babina ir rusų kalbos mokytoja metodininkė T. Mikelevič.