Ekskursija į  Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešąją biblioteką

Balandžio 5 d. Klaipėdos miesto Imanuelio Kanto viešojoje bibliotekoje Kalnupės padalinyje (su vaikų centru „Ruoniukas“) mokiniams iš Ukrainos vyko ekskursija „Sužinok, kur gyvena knygos“. Renginyje dalyvavo Klaipėdos „Santarvės“ progimnazijos  3c klasės mokiniai, mokytoja Olena Zelenko ir bibliotekininkė Tatjana Babina.

Daugelis vaikų bibliotekoje lankėsi pirmą kartą. Ekskursija suteikė ukrainiečių vaikams didžiulį malonumą ir džiaugsmą. Trečiokai buvo supažindinti su biblioteka, jos paskirtimi ir knygų įvairove. Vaikai vartė knygeles, sužinojo, kaip pasiimti knygas į namus, kokios yra bibliotekos taisyklės. Bibliotekoje sukaupta virš 50 naujų knygų ukrainiečių kalba, daugiau kaip 40 stalo žaidimų.

Labai džiaugiamės, kad pirmoji pažintis su Klaipėdos I. Kanto viešąja biblioteka trečiokams paliko didelį įspūdį. Kas skaito knygas vaikystėje, mylės jas ir suaugę.

Skip to content