Baigėsi akcija „Tvarkingi vadovėliai“

Jeigu pamokos metu apsidairytume ir pasižiūrėtume, kokius vadovėlius atsiverčia mokiniai, tai pastebėtume, kad ne visi juos tausoja.

Norint paskatinti mokinius saugoti vadovėlius 2023 m. spalio 2-31 dienomis organizuota vadovėlių tausojimo akcija „Tvarkingi vadovėliai“.

Akcijos  metu bibliotekos darbuotojai ir mokytojo padėjėjai lankėsi  kiekvienoje klasėje ir tikrino, kaip 2-7 klasių mokiniai prižiūri vadovėlius. Šiais mokslo metais mokiniams išduoti – 6500 vadovėlių, akcijos metu patikrinta apie 1000.

Rasti vadovėliai be savininko – 43; netvarkingi ar neaplenkti vadovėliai – 109.

Susisteminus akcijos rezultatus paaiškėjo, kad labiausiai pasistengė 2-4 kl. mokiniai: visi vadovėliai aplenkti ir turi savininkus, apie 50% vadovėlių apsaugoti viršelių kampeliais.

5–7 klasėse labiausiai vadovėliais rūpinasi 5-ų klasių mokiniai: aplenkta – 80 % vadovėlių, 30 % vadovėlių nepažymėti savininkai. Visų kitų klasių mokiniams dar reikia labiau pasirūpinti vadovėliais iki kitos akcijos. Tikėkimės, kad mūsų progimnazijoje nuo šiol ant suolų matysime tik tvarkingus vadovėlius.

Mieli mokiniai, tausokite vadovėlius!

Skip to content