„Angelo sparnų“ akcija Prezidentūroje

Mūsų progimnazija prisijungė prie Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės kvietimo

„… pasitikti Naujuosius 2024-uosius metus visų kurtais, šviesios, žmogiškosios Vilties sparnais. Papuošti jais kalėdinę eglę mūsų visų namuose – Lietuvos Respublikos Prezidentūroje ir drauge sukurti Lietuvos Vienybės medį.

Tegul balti sparnai simbolizuoja mūsų kūrybos galią, nenugalimą Meilės jėgą, laisvės ir taikos siekį, optimizmą bei mūsų žmonių ryžtą ir gebėjimą įveikti didžiausius iššūkius, skriejant link Svajonės.

Tegul Angelo sparnai, atkeliavę iš visų Lietuvos kampelių, iš pasaulio lietuvių bendruomenių įvairiuose žemynuose – nuo pajūrio kopų iki sostinės kalvų, nuo tolimiausių sodybų visuose Lietuvos rajonuose ir regionuose, iš didmiesčių ir miestelių, – sukuria tą nepakartojamą, įkvepiančią, stebuklingą nuotaiką mūsų visų bendram skrydžiui į ateitį.“

Ir „Santarvės“ sparnai išskrido į Vilnių…