Mokyklinis projektas „Švyturio šviesa“

Klaipėdos miesto tarybos sprendimu – 2024-ieji Švyturių metai. Idėja 2024-uosius uostamiestyje paskelbti Švyturių metais paskatino tai, kad 2024 metais bus minimos 140-osios Baltojo švyturio įžiebimo šiauriniame mole metinės. Švyturių metams Klaipėdoje ruošiama speciali renginių programa, kurioje dalyvauja viešosios kultūros ir švietimo įstaigos.

Balandžio, gegužės mėnesiais progimnazijoje vyksta projektas „ŠVYTURIO ŠVIESA“.

Tikslas – skatinti mokinių domėjimąsi jūros navigacija ir švyturiais.

Mokykloje vykstančios kūrybinės dirbtuvės ne tik pateiks žinių apie švyturio funkciją, bet ir skatins mokinių kūrybiškumą, bendradarbiavimą ir mokymąsi. Dalyviai patys gamina švyturius eksperimentuoja su medžiagomis.

Progimnazijoje vyko nuotraukų konkursas. Juo siekiama atkreipti dėmesį į švyturių istoriją ir puoselėti rūpestingą požiūrį į kultūros ir istorijos paveldą.

Dėkojame visai mokyklos bendruomenei už aktyvų dalyvavimą!!!

Skip to content