Šešėlių teatras – įdomu, neįprasta!

Silpnai apšviestas kambarys, juodai balti kontūrai, muzika ir pati pasaka sukuria magijos atmosferą, kurioje atslūgsta bet koks nerimas. Viena vertus, visa tai neįprasta ir neįprasta, bet, kita vertus, kas gali būti paprasčiau už spektaklį, kai aktorius už apšviestos drobės judina figūrėles ant pagaliukų?

Susirinko „Santarvės“ progimnazijos pradinių klasių mokiniai. Klasėje buvo tamsu, stovėjo širma… Mokiniai žiūrėjo pasakos „Pelenė“ šešėlių teatro vaidinimą. Pasaką rodė ir vaidino 3b klasės mokiniai (klasės auklėtoja Galina Rudenko).

Neperkrautas, tačiau patraukiantis savo paslaptingumu šešėlių teatras žadina vaikų vaizduotę, skatina jų kūrybiškumą bei leidžia praverti duris į fantastinį kūrybos pasaulį. Šešėlių teatras, kaip meninės raiškos priemonė, puikiai tinka lavinti vaikus. Šis šešėlių teatro vaidinimas – tai tęstinis projekto – kūrybinių dirbtuvių „Stebuklingas žibintas“ užsiėmimas, vadovaujant bibliotekininkei ir mėgėjų šešėlių teatro vadovei, bibliotekininkė Tatjana Babina.

Skip to content