“DESIGNING INCLUSIVE LEARNING ENVIRONMENTS TO SUPPORT ALL STUDENTS”, kursai Nicoje

Mokytojai Natliya Polosuchina ir Larisa Galkina dalyvavo kursuose “Designing Inclusive Learning Environments (ILE) to Support All Students (DILEs)”, kurie vyko 2024-05-06 – 2024-05-11 Nicoje Prancūzijoje. Kursų metų buvo nagrinėjami tokie klausimai:

 • Inkliuzinio ugdymo apibrėžimas;
 • Atmosfera klasėje;
 • Įtraukimo proceso supratimas;
 • Vaizdinė ir garsinė stimuliacija;
 • Bendras intelektas;
 • SMART ištekliai;
 • Motyvacija klasėje;
 • Pamokos ar veiklos rengimas;
 • Refleksija (internetinis grįžtamasis ryšys ir šviesoforai).

Šios savaitės eigoje mes:

 • sužinojome daugiau apie inkliuzinio mokymosi kontekstus;
 • susipažinome su kitomis realijomis ir kaip inkliuzinis ugdymas įgyvendinamas įvairiose Europos šalyse, būtent Ispanijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Rumunijoje, Lenkijoje, Portugalijoje ir Kroatijoje.

Charizmatiškas kursų vadovas sukūrę draugišką ir kūrybišką aplinką. Dirbant su kitų šalių kolegomis aktyviai dalyvavome ir teorinėse ir praktinėse veiklose ir gavome nepakartojamą patirtį.

Skip to content